Fiyat Hesabı icin

Hızlı ve basit! Yapanız gereken sadece gerekli Boşlukları doldurmak, Transcamion gerisini halledecektir!

Feragat Hukuk

Transcamion
Schiffahrtsagentur GmbH
Bodenseestr. 29
D - 81241 Münih
Telefon +49 (0) 89/ 89 60 73 - 0
Yönetim Kurulu Başkanı: James Howe-Davies
Sicil Mahkemesi: Amtsgericht München
Ticaret sicil numarası: 55328
KDV NUMARASI : Satış vergisi kanunu § 27 a ya göre
DE 129 48 19 86

Içerik sorumlusu § 6 ya göre MDStV James Howe-Davies

Genel Şartlar ve koşullar icin buraya tıklayın

Feragat Hukuk

1.Online Promosyon içeriği

Yazar, güncelliği, doğruluğu, tamlığı veya sağlanan Bilgilerin kalitesi için hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.

Yazar hiçbir verilen kullanılmış veya kullanılmamış Bilgi için maddi veya manevi sorumlu değildir.

Tamamlanmamış veya yanlış Bilgi içinde Yazar sorumlu değildir.

Ancak Yazar kasten yanlış Bilgi vermiş ise suç hâline gelebilir.

Herhangi bir Fiyat Bilgisi veya Tarife ve Sefer Bilgilerinin garantisi yoktur.

Yazar, Sefer Bilgilerini, Tarifeyi veya Fiyatlarını değiştirebilir veya tamamen kaldırabilir.

2. Referanslar ve Linkler

Yazarın sorumluluğu dışında olan diğer web sitelerine doğrudan veya dolaylı referanslar (""köprüler"") için yürürlüğe girmesi halinde sorumlu değildir, içerik bilgisi yazarı ve teknik olarak mümkün ve makul olacaktır yasadışı içeriğin kullanımını önlemek için.

Yazar açıkça bildiriyor, bağlantı ayarlandigi Anda bağlantılı sayfaları üzerinde hiçbir yasadışı içeriği görünmemektedir. Yazarin mevcut ve gelecekteki İçerik veya bağlı sayfaların tasarım, üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.

O nedenle bütün Icerikleri değiştirilen bağlantılı sayfalardan büyük bir mesafesi var.

Bu Tesbit tüm kendi Internet Teklifinin içinde bulunan Bağlantılar ve Referanslar yanı Yazar tarafından döşenmiş Konuk Kitaplari, Tartışma Forumları, link Dizinleri, Posta listeleri veya tüm diger şekilde olan dış Veri Tabanları.Yasadışı Hatalı veya eksik Içerikler için ve özellikle Zararlar icin yani orada sunulan ama kullanılmayan veya kullanılan Bilgiler için, sadece yönlendiği Sayfanın Sağlayıcı sorumludur.

3. Telif Hakkı ve Marka Kanunu

Yazar tüm yayınlarda kullandığı resimler, grafikler, ses belgeleri, video dizileri ve Metinlerde Fikri Mülkiyet hakkına dikkat etmeli, ve kendi oluşturduğu resimler, grafikler, ses belgeleri, video dizileri ve Metinleri kullanmalı veya telif ücretsiz grafik, ses belgeleri, video dizileri ve metinlere erişebilmeli.

Internet Teklifi içinde bulunan bütün sözü gecen Marka Isimlerinin ve gerekli üçüncü Tarafından korunan Markalar ve Ticari simgeler kayıtsız ve şartsız sırasıyla geçerli Marka Hukuku ve kayıtlı Sahiplerinin Mülkiyet Hakları hükümlerine tabidir. Sadece bu Söz gereği Marka Isimlerinin diğer Kişiler tarafından korunmakta olduğu Sonuçunu cikarmak doğru değildir!

Telif hakkı Yazarın kendisi tarafından oluşturulan yayınlanmış Nesneler için yalnızca Sayfaların Yazariıile kalır. Yazarın Izni olmadan bu tür grafikler, ses belgeleri, video dizileri ve diğer elektronik veya basılı yayınlarda metinlerin herhangi bir çoğaltılması veya kullanımı yasaktır.

4.Gizlilik Politikası

Internet Sayfamızdaki herhangi bir Bölümde kişisel veya şirket adına özel Bilgiler istendiği taktirde (E Mail Adresi, Isimler, Adresler) bu kullanıcının tamamen kendi kararı ve iradesi altında yapılmalıdır. Sunmuş olduğumuz tüm Hizmetler ve Işlemlerin Ödemesi - teknik mümkünatı olduğu sürece - yukarıdaki belirtilen özel ve kişisel Bilgiler olmadanda değerlendirilebilir. Sitede bulunan tüm ulaşım Bilgilerinin örnegin Kişisel Bilgiler, Adresler, Telefon- ve Fax Numaraları ve E-Posta Adreslerinin yetkisiz kullanımı yasaktır. Bu yasağın ihmali ve Spam E Postalarının gönderildiği taktirde, sucluya karşı yasal işlem uygulanabilir.

5. Feragat Hukuki geçerlilik

Bu Feragat Hukuki geçerliliği Internet Teklifinin bir Parçası olarak kabul edilir.Parçaları ya da bu Metin bireysel Formülasyonları tamamen veya kısmen geçerli yasal duruma karşılık geliyorsa, belgenin kalan bölümlerin içeriklerini kalır ve onların geçerliliği bundan etkilenmez.